متن مجری در مراسم جشن روز معلم
تاریخ : پنج شنبه 17 بهمن 1392
بازدید : 9801
نویسنده : مسعود صالحی

به نام خداوند نون والقلم و به نام خداوندی که داده اش نعمت است و نداده اش حکمت و خواسته اش امتحان. براستی که چگونه می توان این حکمت را بدست آورد، آیا جز مقام معلم کسی هست که به ما حکمت آموزد تا در امتحانی که خدا از ما می گیرد موفق باشیم.براستی که آیا معلم نعمتی نیست در اختیار ما تا به حکمت دست یابیم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضار محترم،دانش آموزان گرامی، مدیریت محترم دبیرستان مشارکتهای مردمی شهید رجایی، جناب آقای مسگر جماعت و معاونین محترم و زحمتکششون آقایان یوسفی، هاشم پور، محمدیها و صالحی. ویه سلام ویژه هم دارم خدمت مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان ابهر، جناب آقای قنبری و ....................................... جناب آقای................................ ویه سلامی در اندازه ی اقیانوس ها به پدران و مادرانی که اولین معلمان دانش آموزان هستند. و یک سلام ویژه ی ویژه در اندازه ی جهان خلقت به دبیران محترم و گرامی دبیرستان شهید رجایی دارم. امیدوارم که حالتون خوب باشه و در تمامی مراحل زندگیتون موفق و موید بوده باشید.

خب همونطور که استحضار دارید در هفته ی گرامی داشت مقام معلم قرار داریم. هفته ای که شاید یه فرصتی باشه که دستان معلمین گرانقدرمون رو ببوسیم.

من به نوبه ی خودم این روز و این هفته رو خدمت دبیران گرانقدر ایران به خصوص دبیران محترم و دوست داشتنی دبیرستان شهید رجایی تبریک می گم و از صمیم قلب دستهاشون رو می فشارم.

خب، ابتدای برناممون رو با شنیدن کلماتی از ایزد پاک ، خداوند بزرگ که معلم همه ی ماست و اولین معلمیست که دانش آموزانش پیامبران الهی هستند. آغاز می کنیم.

به همین جهت دعوت می کنم از جناب آقای.............................که برای قرائت این نور خدا به روی جایگاه تشریف بیاورند.

برای عظمت قرآن و اسلم صلوات.

با یک صلوات غراق دیگه از جناب آقای.......................................تشکر می کنیم که با این صوت زیباشون کلام خدا رو جاری نمودند.

همونطور که می دونید دبیرستانمون مزین هست به نام معلمی که عشق را نه تنها به معلمان بلکه به همه آموخت.معلمی که بزرگی را به ما آموخت. معلمی که ایثار را به ما آموخت. معلمی که گذشت را به ما آموخت.شهید رجایی که در سخنی فرموده اند:

معلمی عشق است و ایثار و گذشت،اگر بدیده ی شغل بدان می نگری آن را رها کن و الا بر تو مبارک باد.

در ادامه دعوت می کنم از جناب آقای مسگر جماعت که برای عرض خیر مقدم و سخنرانی به روی سن تشریف بیارن .با تشویق هاتون ایشون رو همراهی کنید.

با تشکر از جناب آقای مسگر جماعت که خودشون هم معلمی بزرگ هستند. لطفا تشویقشون کنید.

معلم هدفت عشق است و ایثار                           هزاران خفته از درس تو بیدار

خب در ادامه دعوت می کنم از جناب آقای...........................................که برای قرائت مقالشون به روی سن تشریف بیارن. با تشویق هاتون همراهی شون کنید.

با تشکر از جناب آقای.......................................................

شهید مطهری می فرمایند: وظیفه ی معلم هدایت جامعه است بسوی الله.

به راستی که جگونه بدون معلم می توانیم تعالی یابیم و به خدا نزدیکتر شویم.

خب اکنون دعوت می کنم از جناب آقای قنبری مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان ابهر که برای سخنرانی به روی سن تشیرف بیارن. با تشویق هاتون همراهیشون کنید.

با تشکر فراوان از جناب آقای قنبری.

خب در ادامه دعوت می کنم از گروه سرود لاله ها که برای اجرای سرود خودشون به روی سن تشیرف بیارن. با تشویق هاتون همراهیشون کنید.

با تشکر از گروه سرود لاله ها.

در ادامه دعوت میکنم از جناب آقای .............................................. که برای سخنرانی به روی سن تشریف بیارن. با تشویق هاتون ایشون رو همراهی کنید.

تشکر می کنم از جناب آقای ....................................

اکنون دعوت می کنم از گروه نمایش مهرگان که برای اجرای نمایش خودشون تحت عنوان ترازوی عدالت به روی سن تشریف بیارن. با تشویق هاتون همراهیشون کنید.

با تشکر فراوان از گروه نمایش مهرگان.

خب به نقطه ی جذاب برنامه رسیدیم. یعنی اهدای گل و یادبودی به دبیران محترم دبیرستان و هم جنین اهدای جوایزی ارزنده به شاگردان برتر مدرسه و مقام آوران مسابقات فرهنگی و هنری.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 در انتهای برنامه تشکر می کنم از جناب آقای قنبری که با حضور خودشون مجلس ما را منور کردندو هم چنین معلمین محترم و تمامی دانش آموزانی که برنامه های خودشون رو برای شما به اجرا در آوردند و هم چنین جناب آقای مسگر جماعت،مدیریت محترم دبیرستان و جناب آقای یوسفی معاون محترم آموزشگاه و آقای محمدی ها که برای اجرای این برنامه زحمات فراوانی را کشیده اند و تمام کسانی که ما را در اجرای این جشن یاری کردند و از تمامی شما عزیزان تشکر می کنم که حوصله کردید و برنامه ی ما رو مشاهده نمودید،اگر کم و کاستی ای وجود داشته به بزرگی خودتون ببخشید. شمارا به خداوند متعال می سپارم. خدانگهدار.

:: موضوعات مرتبط: متن مجری در مراسم جشن روز معلم , ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید

/weblog/file/img/m.jpg
ثریا عبدی در تاریخ : 1394/2/15/2 - - گفته است :
تبریک میگم


بسیار عالی


و استفاده بردیم


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
به وبلاگ من خوش آمدید

نظر شما درباره وبلاگ چگونه است؟

RSS

Powered By
loxblog.Com